a műköröm készítése (csak magamnak csinálom) eddig is nagy kedvencem volt, imádok alkotni, megnyugtat, még ha magamnak elkészíteni, nem is kevés időbe telik...de rajzolni mindig csak körömlakkal rajzoltam rá, ami valljuk be, nem olyan egyszerű...viszont mindig érdekelt az akril festés...és úgy döntöttem, kipróbálom...vettem hozzá ecsetet és festéket, és lám, nekiálltam...először csak papíron, kézzel lerajzoltam...aztán próba a tippen, és utána már gyorsan élesben a Vikike körmére...
hát nem akarok nagyképű lenni, de szerintem baromi jól sikerült ahhoz képest, hogy életemben először csináltam...és még rengeteg minta-ötlet van a fejemben, amiket szintén meg fogok rajzolni, ha lesz egy kis időm