2011. november 20., vasárnap

Brüsszel

sajnos letelt a három nap turistáskodás...pedig mennyire élveztem...a készülődés, csomagolás, repülés, hotel megkeresése...aztán irány a városnézés...pénteken konkrétan reggel fél10-től este 7-ig talpaltunk...annyi pihenővel, amíg beültünk ebédelni, és a kétszer kb 15 perces metróút...akkor ugye nem kell elmondanom, hogy este 8-kor úgy dőltünk el, mint két krumplis zsák, és másnap úgy keltünk, hogy mindenütt izomlázunk volt...még most is be van durranva a vádlim...de isteni volt, imádok külföldiában lenni, új helyeket felfedezni, más kultúrákba belelátni...jajj, de vissza mennék...vagy ha nem oda, akkor egy újabb helyszínre, amit felfedezhetek...

2011. november 16., szerda

irány

Brüsszel....alig várom a holnapot...végre újra repülőre szállok, és utazom :)
igaz, csak három nap, de nem baj...a lényeg, hogy megyek, kimozdulok, magamra figyelhetek

persze rossz itthon hagyni a gyereket, főleg, hogy épp ma betegedett le...na meg R-t :)

de csak három nap...se telefon, se net, se munka...csak én és a barátnőm, és Brüsszel :)

2011. november 12., szombat

bőven

lenne miről írnom, de konkrétan annyira fáradt vagyok, hogy nincs erőm összeszedni a gondolataimat...majd később :)