2011. október 29., szombat

egy hét

tömény levelezés, telefonbeszélgetés, és sms-ek után, holnap végre találkozunk...őrülten kíváncsi vagyok...bár rengeteg fotót láttunk egymásról, meg ilyesmi...mégis izgulok...vajon működni fog a kémia...ott lesz az a kis bizsergés vagy sem...szeretném, nagyon...már igazán megérdemelnék egy normális kapcsolatot...az a vicc, hogy Ő most haza utazott a szüleihez...és konkrétan megmutatott a szüleinek...a fotóimat, és hogy még ugyan nem látott, de már imád...ez kicsit olyan, mintha Ő már látatlanban tudná, hogy minden oké lesz, és összejövünk...:D
vicces...na de majd holnap kiderül :)

2011. október 13., csütörtök

van olyan,

hogy az ember döntésképtelen...mikor tudja, érzi, hogy döntenie kellen bizonyos dolgokban, mégsem teszi...miért, ki tudja...vagy mert nem mer dönteni, vagy mert nem tudja, melyik döntés mellett voksoljon...de tény, ez egy felettébb kellemetlen állapot...na, hát ezt érzem most én...de a legszarabb az egészben, hogy tudom, mit kéne tennem, még érvekkel is alá tudom támasztani, mégsem vagyok képes rá...talán azt várom, hogy majd miattam más lesz, majd én megmutatom, hogy igenis sikerül...pedig legbelül tudom, hogy nem...és mégis...na és persze a végén, mikor már muszáj a döntést meghozni, természetesen csak nekem lesz rossz...megint csak én fogok szenvedni, összetörni...francba ezzel a vívódással...:S

2011. október 9., vasárnap

20 év

után újra összeült az egykori 8.c osztály...igaz, nem túl sokan, de ha jobban belegondolok, az osztály magja volt ott...baromi jól sikerült, hatalmas sztorizások mentek, az ofő csuda jó fej volt, semmit nem változott...az hely szuper volt, nem hiába imádom a Ponyvaregény éttermet, ami persze szokás szerint fullon volt :)

aztán még beugrottam Gé-hez, vittem neki pizzás csigát, amit ebédre sütöttem...de mivel ott voltak a gyerekei, és már aludtak, az alsó szinten dumáltunk kicsit, váltottunk pár puszit, és jöttem haza...amúgy meg dög fáradt voltam, de tele élménnyel, nem is volt könnyű elaludni :)

egyszóval SZUPER volt :)

2011. október 4., kedd

konkrétan

hízik a májam...nem kicsit...szóval, mindig is tudtam, hogy jó dolog az őszinteség, és még jobb másokból kiszedni az igazságot, majd nyomi az orruk alá...aztán jöhet a puncsolás...nem tehetek róla, szeretem, ha puncsolnak nekem :)

köcsög én :)