2011. július 17., vasárnap

nyaralás

imádok nyaralni...szerencsére a fiam pont olyan víz és nap és strand imádó, mint én...vagyis Ő leginkább vízimádó...a strand tökéletes volt, az idő kegyes volt hozzánk, egész nap a vízben, a medence szélén a napon, jó volt nagyon...mondanom sem kell, hogy milyen barnára sültem...

ma még szintén nyomunk egy kis pancsolást, na meg holnap is, aztán irány az újabb helyszín, Szeged

2011. július 8., péntek

szabadsdág

végre, végre, elérkezett a jól megérdemelt éves szabadságom...két hétig az iroda felé sem megyek...juhéj...de már rám fér...a főnököm "remegő" kézzel írta alá a szabis tömböt, és mondta, "basszus, elengedlek két hétre, mi lesz itt addig?"...hát ez már ne az én gondom legyen, de tény, hogy jót tett a májamnak :)

mikor indultam haza, akkor is mondta, "basszus, te nem jössz két hétig" :) de olyan aranyos volt tőle, és tényleg jó érzés, hogy hiányolni fog...mi tagadás, ha a jobb kéz nincs ott...hát :)

viszont most is tök jó idő lesz, úgyhogy ki kell ezt is használom, remélem holnap el tudok menni valahová strandolni...bár barátnőm kedvesen bekavart, úgyhogy ha nem lesz más, kénytelen leszek egyedül strandolni...

még nyaralás előtt gyorsan megcsinálom a körmeimet, ma meg még lenyúzom magamról az oda nem kellő szőrzetet is :)

szabadság, SZERETEM :)

2011. július 5., kedd

zűrös

napok, húzós hetek, iszonyú sok munka, kavargó magánélet...nincs kedvem leírni...majd ha nyugodtabb leszek, és kevésbé kimerült, akkor talán újra lesz erőm kifejteni dolgokat, gondolatokat...:S

mehetnék már végre szabira...