2011. július 8., péntek

szabadsdág

végre, végre, elérkezett a jól megérdemelt éves szabadságom...két hétig az iroda felé sem megyek...juhéj...de már rám fér...a főnököm "remegő" kézzel írta alá a szabis tömböt, és mondta, "basszus, elengedlek két hétre, mi lesz itt addig?"...hát ez már ne az én gondom legyen, de tény, hogy jót tett a májamnak :)

mikor indultam haza, akkor is mondta, "basszus, te nem jössz két hétig" :) de olyan aranyos volt tőle, és tényleg jó érzés, hogy hiányolni fog...mi tagadás, ha a jobb kéz nincs ott...hát :)

viszont most is tök jó idő lesz, úgyhogy ki kell ezt is használom, remélem holnap el tudok menni valahová strandolni...bár barátnőm kedvesen bekavart, úgyhogy ha nem lesz más, kénytelen leszek egyedül strandolni...

még nyaralás előtt gyorsan megcsinálom a körmeimet, ma meg még lenyúzom magamról az oda nem kellő szőrzetet is :)

szabadság, SZERETEM :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése