2011. július 17., vasárnap

nyaralás

imádok nyaralni...szerencsére a fiam pont olyan víz és nap és strand imádó, mint én...vagyis Ő leginkább vízimádó...a strand tökéletes volt, az idő kegyes volt hozzánk, egész nap a vízben, a medence szélén a napon, jó volt nagyon...mondanom sem kell, hogy milyen barnára sültem...

ma még szintén nyomunk egy kis pancsolást, na meg holnap is, aztán irány az újabb helyszín, Szeged

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése