Brüsszel....alig várom a holnapot...végre újra repülőre szállok, és utazom :)
igaz, csak három nap, de nem baj...a lényeg, hogy megyek, kimozdulok, magamra figyelhetek
persze rossz itthon hagyni a gyereket, főleg, hogy épp ma betegedett le...na meg R-t :)
de csak három nap...se telefon, se net, se munka...csak én és a barátnőm, és Brüsszel :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése