2011. november 20., vasárnap
Brüsszel
sajnos letelt a három nap turistáskodás...pedig mennyire élveztem...a készülődés, csomagolás, repülés, hotel megkeresése...aztán irány a városnézés...pénteken konkrétan reggel fél10-től este 7-ig talpaltunk...annyi pihenővel, amíg beültünk ebédelni, és a kétszer kb 15 perces metróút...akkor ugye nem kell elmondanom, hogy este 8-kor úgy dőltünk el, mint két krumplis zsák, és másnap úgy keltünk, hogy mindenütt izomlázunk volt...még most is be van durranva a vádlim...de isteni volt, imádok külföldiában lenni, új helyeket felfedezni, más kultúrákba belelátni...jajj, de vissza mennék...vagy ha nem oda, akkor egy újabb helyszínre, amit felfedezhetek...
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése