2011. október 13., csütörtök
van olyan,
hogy az ember döntésképtelen...mikor tudja, érzi, hogy döntenie kellen bizonyos dolgokban, mégsem teszi...miért, ki tudja...vagy mert nem mer dönteni, vagy mert nem tudja, melyik döntés mellett voksoljon...de tény, ez egy felettébb kellemetlen állapot...na, hát ezt érzem most én...de a legszarabb az egészben, hogy tudom, mit kéne tennem, még érvekkel is alá tudom támasztani, mégsem vagyok képes rá...talán azt várom, hogy majd miattam más lesz, majd én megmutatom, hogy igenis sikerül...pedig legbelül tudom, hogy nem...és mégis...na és persze a végén, mikor már muszáj a döntést meghozni, természetesen csak nekem lesz rossz...megint csak én fogok szenvedni, összetörni...francba ezzel a vívódással...:S
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése