tömény levelezés, telefonbeszélgetés, és sms-ek után, holnap végre találkozunk...őrülten kíváncsi vagyok...bár rengeteg fotót láttunk egymásról, meg ilyesmi...mégis izgulok...vajon működni fog a kémia...ott lesz az a kis bizsergés vagy sem...szeretném, nagyon...már igazán megérdemelnék egy normális kapcsolatot...az a vicc, hogy Ő most haza utazott a szüleihez...és konkrétan megmutatott a szüleinek...a fotóimat, és hogy még ugyan nem látott, de már imád...ez kicsit olyan, mintha Ő már látatlanban tudná, hogy minden oké lesz, és összejövünk...:D
vicces...na de majd holnap kiderül :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése