után újra összeült az egykori 8.c osztály...igaz, nem túl sokan, de ha jobban belegondolok, az osztály magja volt ott...baromi jól sikerült, hatalmas sztorizások mentek, az ofő csuda jó fej volt, semmit nem változott...az hely szuper volt, nem hiába imádom a Ponyvaregény éttermet, ami persze szokás szerint fullon volt :)
aztán még beugrottam Gé-hez, vittem neki pizzás csigát, amit ebédre sütöttem...de mivel ott voltak a gyerekei, és már aludtak, az alsó szinten dumáltunk kicsit, váltottunk pár puszit, és jöttem haza...amúgy meg dög fáradt voltam, de tele élménnyel, nem is volt könnyű elaludni :)
egyszóval SZUPER volt :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése