Betty76's life
2011. október 4., kedd
konkrétan
hízik a májam...nem kicsit...szóval, mindig is tudtam, hogy jó dolog az őszinteség, és még jobb másokból kiszedni az igazságot, majd nyomi az orruk alá...aztán jöhet a puncsolás...nem tehetek róla, szeretem, ha puncsolnak nekem :)
köcsög én :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése