2011. október 4., kedd

konkrétan

hízik a májam...nem kicsit...szóval, mindig is tudtam, hogy jó dolog az őszinteség, és még jobb másokból kiszedni az igazságot, majd nyomi az orruk alá...aztán jöhet a puncsolás...nem tehetek róla, szeretem, ha puncsolnak nekem :)

köcsög én :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése