Betty76's life
2011. szeptember 14., szerda
egyszerűen
csak jó napom volt tegnap...meló után Kopaszi gát, Ponyvaregény étterem, kellemes társaság, gyorsan repülő idő, majd haza, mosolygósan elalvás...
lesz ismétlés...és remélem nem csak egy...de már most várom :)
ennyi....
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése