2011. szeptember 6., kedd

szuper

szuper hétvégében volt részem...úgy alakult, hogy már pénteken este Zé után tudtam menni, mert az exem mégsem ment...amit kicsit sem bántunk...az éjszakai futam szuper volt, és még ahhoz képest, hogy Zé versenyzett, sokat is tudtunk együtt lenni...visszafelé, pedig már én navigáltam neki...utána irány a sátor...hatalmas feeling, gyerek korom óta nem sátoroztam...a szombat is nagyon jó volt, azt leszámítva, hogy Zé autója megadta magát, így maga a verseny kissé unalmassá vált, sajnáltam nagyon, hogy ki kellett szállni a futamból...viszont még a szombat éjszakát is ott töltöttük, és csak vasárnap reggel jöttünk haza...régen volt részünk ennyi időt együtt tölteni, isteni volt :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése