2011. szeptember 24., szombat

lefoglalva

a repcsijegy, a szállás, és novemberben irány Brüsszel :)

alig várom mááááááááááárrrr, úgy fogok visszaszámolni, mint egy kisgyerek :)

de régen voltam már külföldön, de régen repültem már, itt volt az ideje, hogy kicsit magamra is költsek :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése