Betty76's life
2011. szeptember 24., szombat
lefoglalva
a repcsijegy, a szállás, és novemberben irány Brüsszel :)
alig várom mááááááááááárrrr, úgy fogok visszaszámolni, mint egy kisgyerek :)
de régen voltam már külföldön, de régen repültem már, itt volt az ideje, hogy kicsit magamra is költsek :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése