2011. szeptember 23., péntek

ma

munka után ismét gyors készülődés, és irány a verseny, Zé jön értem...ma este is nomád élet lesz, se fürdő, se szállás, majd alszunk koszosan az autóban :) mit számít, hisz úgyis hulla fáradtak leszünk...inkább indulás előtt nyomunk egy gyors közös zuhanyt ;)

fura, legutóbb szeptember 2-án voltunk együtt, ami baromi régen volt, illetve 19-én ide jött a melóhelyemre, hogy átadja az ajándékot...

persze közben mardos a lelkifurdalás, mivel a nagy kihagyások közben azért én ismerkedtem...Zé is ezt akarta, vagyis ezt mondta, tudom, titkon nem akarja...de nem lehetek örökké a szeretője, Ő pedig lépni nem fog...és emiatt most szarul érzem magam...tudom, nem kéne, hisz neki van felesége...de már az új fiú miatt is van lelkifurdalásom, bár vele még még csak ismerkedési fázis van, ki tudja, talán neki is van még más szál mellettem...de hát ez vagyok én, ezért sem lennék képes senkit megcsalni...mert már a puszta gondolatától is szarul érzem magam...sebaj, ma azért megpróbálom magam jól érezni, nem gondolni semmi ilyenre....

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése