pénteken, azt kihasználva, hogy Ricsikét már nem kellett suliba vinnem, biciklivel mentem dolgozni...rég volt már ilyen, de nagyon jó érzés volt...
szombat délután tök jó kerti party Pátyon a kollégákkal....
ma délelőtt pedig nagy dumálós, napozó pihengetés a Kopaszi-gáton...hazafelé betértünk a plázába, és ismét vettünk egy egyforma papucsot a Deichmann-ban :)
most pedig várom, hogy Gé haza hozza a fiát, és utána tudjunk találkozni
egyre jobban szeretek vele lenni, és már hiányzik ha nincs velem
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése