2012. június 1., péntek

:)

tegnap egy újabb, nagyon kellemes estében/éjszakában volt részem...úgy érzem, kezdek visszatalálni önmagamhoz...kezdek újra kinyílni, és bizalmatlankodás nélkül közeledni valakihez...VÉGRE...ennek (is) köszönhetően ismét nevetéssel, egymáshoz bújással indult a reggel...szeretem az ilyen reggeleket...és akarok még sok ilyen estét, és reggelt VELE :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése