tegnap egy újabb, nagyon kellemes estében/éjszakában volt részem...úgy érzem, kezdek visszatalálni önmagamhoz...kezdek újra kinyílni, és bizalmatlankodás nélkül közeledni valakihez...VÉGRE...ennek (is) köszönhetően ismét nevetéssel, egymáshoz bújással indult a reggel...szeretem az ilyen reggeleket...és akarok még sok ilyen estét, és reggelt VELE :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése