2012. június 27., szerda

MA

este "buliba" megyek a Kopaszi-gátra, elbúcsúztatni az ügyvezetőt, aki Los Angelesbe teleportál...ennek köszönhetően otthon alszom...ami azért valljuk be, az elmúlt 2-3 hétben nem igen fordult elő...így kellően furcsa lesz...
meg is kaptam reggel a kis sms-t: "utálom, hogy ma nem alszol Velem. hiányozni fogsz"

na szóval...akkor most ne gondolkozzak el azon, hogy hamarabb lelépjek a buliból, és aludjak ma is nála???
deeeeeeeeeeeeee...elgondolkodom :D
egyszerűen imádok mellette elaludni és mellette ébredni...evvan :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése