2012. június 29., péntek

elkészült

életem első marcipán borítású tortája...és nem is akármilyen...hanem túró rudi formájú...mivel Sipos 30. szülinapjára készült, és Ő pedig erősen pöttyös rudi függő...na az, hogy belül milyen az íze, nem tudom :D
a krémet megkóstoltam, az finom...max ha nem állt össze rendesen, majd összekanalazzuk...:D

alig várom, hogy már menjek és vihessem neki...

csak G. még úton hazafelé,és áll a dugóban...aztán még jön a gyerekért...nagyon remélem, hogy azért tud jönni a buliba...szeretném nagyon...persze ha Tomika miatt mégsem tud...meg fogom érteni...csak hiányozni fog :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése