na, mi lett a vége a tegnap estének? na mi??? naná, h az, hogy leléptem picit 9 előtt, és G-nél aludtam :)
épp akkor jött ki a zuhany alól, mikor hívtam, hogy megyek...édes volt...már letett arról, hogy megyek, ezért nagyon megörült a hívásnak...
ki kell használni minden percet, mert ennyi együttlét csak a nyári szünetben adatik meg nekünk, és mivel egy hét múlva elhúzok két hét szabira, nyaralni...így ott is kell egymást nélkülöznünk...jáááájjj, ezt a részét nem várom
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése