hétvége, a tökéletes partnerrel...nem is tudom más jelzővel illetni ezt a hétvégét, mint tényleg csak azzal, hogy TÖKÉLETES volt...mind a szállás, mind a program, mind a társaság...még az időjárás sem tudott keresztbe tenni...itt-ott egy két zápor, ami pont jó volt arra, hogy míg eláll, beüljünk egy jó kávéra, üdítőre valahová :)
szeretem az ilyen hétvégéket, és feltölt...régen volt már részem ilyesmiben, nagyon hiányzott már...nem is nagyon akaródzott haza jönni :)
de úgy vélem, lesz még részünk hasonlóan kellemes hétvégében, együtt :)
Szia!
VálaszTörlésLátom újra alkotsz itt a blogon.
csak így tovább! :-)