2011. június 10., péntek

csütörtök

bár annak ellenére, h Zé kedd óta folyamatosan ontja az sms-ket, behív a gmail chat-re, és dől belőle a szerelmi vallomás, sőt, párszor még fel is hívott, én tartom magam...eleinte baromi nehéz volt, és nagyon távolságtartó és rideg voltam vele...de érzem, kedz elszállni a haragom, és egyre inkább tudok vele úgy beszélni, mint mikor még nem volt közük egymáshoz...hogy ez minek köszönhető?...talán annak, hogy felfogtam, ennek mindenképpen vége lett volna egyszer, és úgy tűnik, a lehető legjobbkor lett vége...hiszen ha Ő pénteken nem közli, én nem veszem észre Zsé-t...vagyis észre veszem, de nem nyitok, és nem adok lehetőséget neki a közeledésre...de így adtam...és lám, már négyszer randiztunk...és lám, jól érzem magam vele...tegnap is jó sokat dumáltunk, nevettünk, nagyon kedves...és azt hiszem, vonz is :)

szombaton is randizunk, legalábbis remélem, mert a tesóm azt mondta, ott aludhat a gyerek náluk...és ezt most ki fogom használni, ha már a körmét megcsinálom :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése