2011. június 22., szerda
sporty girl
tegnap ismét nagyon sportos voltam...reggel bringára pattantam, és irány a meló...nagyon jó hűvös volt még reggel...naná, hogy a kollégáim jól kiröhögtek, mikor meglátták a nem épp szexi külsőmet, és a fejkendő búrámat...meg is örökítették fotón...na de hazafelé olyan kurva meleg volt, hogy azt hittem megdöglöm...aztán hazaértem, gyors zuhanyzás, hajmosás, és irány Diósd, csajos filmnézős este...az exem feleségével együtt néztük meg az Igazából szerelem című filmet...hát baromi jó volt...aztán a film közben még az exem, Bé is haza ért, baromi jó fej volt, hozott nekünk a Mekiből jeges frappét...úristenm de finom volt...éjjel fél 12-re már sikerült is haza érnem...kb 2 perc alatt aludtam el, és reggel azt sem tudtam, hol vagyok...szóval most baromi fáradt vagyok, de nem bánom, jó este volt :)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Csepel - Üllő Bringával?
VálaszTörlésHmm...
Nem vagy semmi.
nem Üllő, csak Vecsés
VálaszTörlésÉn azért paráznék,hogy az agyatlan autósok
VálaszTörlésfelborítanak...