2011. június 8., szerda

mindenes

szóval még hétfőn se nagyon tudtam megszólalni....kisfaim halál édes volt, mikor szóltam hozzá suttogva, ő is úgy válaszolt...tegnap azért már kezdett vissza jönni, ennek örömére délután betoltam egy dupla csokis magnumot....tegnap Zé csak nem bírta ki, h ne keressen, írt cheten...elég sokat...nem voltam vele kedves...leginkább tiszta közönyt próbáltam felé mutatni, azt hiszem, nem vette be...erre még délután felhívott, és csak elmondta, amit akart...nem volt jó hallani, mert így még kevésbé sem értem a döntését...ezért arra kértem, ne keressen többet, és felejtsen el, mert én is el akarom Őt felejteni...kurva szar volt kimondani...de kicsit megkönnyebbültem....ennek örömére ma reggel ismét az uszodában kezdtem a napot...ettől most hulla vagyok, de nagyon...

egyelőre úgy néz ki, tényleg nyíladozik az a másik ajtó...legalábbis, ha Isten is úgy akarja, akkor holnap ismét Zsé-vel program...

megrendeltem kis tinim ajándékát is, holnap megérkezik, sztem én kíváncsibb vagyok, mint Ő :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése