2011. június 5., vasárnap
továbbra
sincs hangom...sőt, még annyi sincs, mint szombaton...na jó, mondjuk nem is kussoltam...igaz, szombaton egész nap egyedül voltam, és csak feküdtem, filmet néztem, de este elmentem moziba Zsé-vel...másnaposok 2...mit mondjak, szarrá röhögtem magam...aztán még majdnem éjfélig ültünk a Margit szigeten és beszélgettünk...tehát nem kifejezetten pihentettem a hangszalagjaimat...ma meg délelőtt takarítás, aztán ismét Zsé-vel Kopaszi-gát...istenien jó idő, bár mikor indultam épp szakadt az eső, de szerencsére mire oda értem, már újra hét ágra sütött a nap...még mindig szuper helynek tartom a gátat...feküdtünk a fűben, és dumáltunk, de sokszor simán el tudtam volna aludni...aztán ettünk finom kenyérlángost is...esküszöm holnap tényleg nem szólalok meg...bár meló lesz, nem tudom, hogyan fogom kivitelezni azt, hogy nem beszélek...
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése