úgy alakult az estém, hogy nem maradtam egyedül...meló után szép körmöket varázsoltam Ritukának, majd irány a Szabadság-tér, belvárosi fesztivál...depis hangulatom miatt nem sok kedvem volt menni, de mivel megígértem, és mások is vártak ránk, így nem mondtam le...az elején még nagyon nem volt az igazi...aztán beindult az este...már alapban fájt a torkom, és kicsit be voltam rekedve, de ma úgy keltem fel, hogy konkrétan semmi hangom nincs, és még jobban fáj...a Szabadság-tér után "csöveztünk" a fűben ülve a Gödörnél, ezer ember, eszméletlen hangulat...majd Egyetem-tér, Jannis' Pub...mit ad isten, karaoke este...szóval fél 4-re keveredtem haza...nagyon sokat röhögtem, nagyon szuper volt...és talán már tegnap elkezdett kifelé nyílni az a bizonyos másik ajtó???? ki tudja...talán ma kiderül, érdemes-e kitárnom, és belépnem azon az ajtón...
már csak azt nem értem, ha majdnem hajnali 4 óra volt, mikor lefeküdtem, mi a picsáért keltem fel 3/4 hétkor???
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése