be kell valljam, hogy hulla fáradt vagyok...szombaton hajnalban kelés, süti sütés, majd reggel 8-ra már a fiam iskolájában voltam, felújítani...szóval, régi termet kiüríteni, összes cuccot, bútorokat, padokat, székeket, millió dobozt a másik épület 2.(!) emeletére felcipelni, majd az új terem festése...khm...apósom, egy másik anyuka, és én festettünk...életemben először csináltam ilyet, de élveztem...aztán délután kis napozás, majd volt Általános Iskola találkozó, este kb 10-kor beestem az ágyba...ma reggel szintén kelés, irány a suli, munka folytatódik...még fel kellett tenni a tapéta csíkot...szóval, egyetlen apuka volt segíteni, tehát ki csinálta a tapétázást?...hát én, meg a barátnőm...ezt is életemben először...kurva magas létrán kellett egyensúlyozni, az ofő már attól rosszul volt, ahogy a létrán fel-le "rohangáltam"...hát nem mondom, hogy mindenhol tök egyenes lett, de szívünk-lelkünk benne volt a munkában, és szerintem szép lett a terem...de olyan rohadt fáradt vagyok, és annyira izomlázam van, hogy alig élek...pedig még egy újabb adag sütit megsütöttem, és elkezdtem itthon is kitakarítani, de már baromira unom :)
meg igazából várom, hogy Zsé hívjon, mikor ér fel Pestre, és tudunk-e még találkozni...ha nem, nem kap a sütiből :)
jajj de tudnék most aludni...iszom is egy kávét
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése