2011. június 13., hétfő

randi

szombaton átmentem tesómékhoz, csináltam neki szép körmöket...majd ők elmentek cseresznyét szedni, vitték a fiamat is...este is náluk aludt, tehát nekem lehetőségem nyílt randizni :)
ami pedig szuper jól sikerült...városliget, csónakázó-tó, hatalmas séta a ligetben...este egy jó mozi, na meg jó kis beszélgetés, sok nevetés...éjfélre már sikerült is haza érnem...szóval mindent összefoglalva, baromi jó kis szombatom volt

vasárnap sikerült végre a saját körmeimet is megcsinálni, bár nem olyanra sikerült, mint szerettem volna, de sebaj, majd ha nő, jobb lesz, a lényeg, hogy ápolt...

ma meg ki kéne találni vmi jó kis szabadtéri programot a gyerekkel...ja, meg barátnőzés van ma...strandoláshoz elég meleg van?...mindjárt kiderítem

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése