2011. június 13., hétfő

szuper

kis nap volt a mai...reggel felkerekedtünk, és irány a természet...fogaskerekűvel felmentünk a gyerekvasútig...ott kicsit elidőztünk, majd a vasúttal felmentünk Hűvösvölgybe...ott egy laza ebéd, pizzázás, majd ismét egy kis játszótér, és végül villamossal haza...jól elfáradtunk, de még végül lementünk a Duna-partra fincsi fagyit enni...jó kis nap volt

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése