Ernő, a kangoo master, ma egy állat volt...olyan órát nyomott, hogy azt hittem, ott maradok :D
a kis szadista dög...és mondja az óra végén, hogy még menjünk a másik órájára zumbázni...aha, persze :D
Zé-vel ma jó sokszor beszéltem :) és jön reggel, szerencsére...várom, nagyon...de sajna úgy néz ki, hogy hiába vagyok pénteken szabin, az nap nem fog tudni jönni...sebaj...
próbálok neki ajándékot csináltatni a születésnapjára, de basszus, eddig sehol nem vállalták, amit szeretnék...de nem adom fel...és még Widivel is kell beszélnem, hogy titokban rendeljen egy tortát, valahol ott náluk, és lepjük meg azon a bizonyos napon, ha már sikerül együtt töltenünk :D
imádok meglepetéseket szervezni :) remélem sikerül, és jól fog elsülni
bár én a tortából nem ehetek, mert akkor még tart a diétám, de ez nem lényeg...én csak látni szeretném a mosolyt és a boldogságot az arcán...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése