2011. május 13., péntek

nagyszerű

napom/napunk volt ma...én szabin, kisfiút elhoztam a suliból ebéd után...kettő óra körül jött értünk Zé, és indultunk a Bakonyba fel apuhoz...Zé megvette a kocsiját, és ma vitte el tőle...nagyon fura volt úgy együtt lennünk, hogy nem tudtunk egymáshoz érni, még egy csók sem csattanhatott el...de szerencsére azért ezt is megoldottuk, megtaláltunk rá az alkalmat...aztán mikor Zé elment, mi is elindultunk haza...fater még örült is, hogy én is mentem, így én vezettem hazafelé...ő meg tudott inni egy kupicával :D

naná, hogy hazafelé megkérdezte, mi van köztünk...próbáltam tagadni, de hiába...ennél jobban ismer engem az apám...meglepődtem azon, ahogy fogadta, és amiket mondott...bár tudtam én, hogy nem ő a gázos a családban, ha kényes témáról van szó...szóval tökre jó fej volt...én meg kicsit megkönnyebbültem, hogy legalább vkinek nem kell vetítenem...már nagyon nehezemre esett a titkolózás...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése