újabb szabadságnak nézek elébe holnap...mivel anyák napi ünnepély lesz a suliban, és korábban kellett volna lelépnem, így inkább itthon maradok...körmöt akartam magamnak építeni, de az egyik olyan picire beszakadt, hogy nem tudok sablont tenni rá...így a körmözés tolódik...de sebaj, legalább lesz időm sütit sütni...és ha szerencsénk lesz, Zé-nek is lesz ideje és módja kilógni ebéd időben ;) ha így lesz, hoz fincsi kaját, gyorsan megesszük, és még lesz egy kis időnk összebújni is...de jó lenne...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése