2011. május 25., szerda

hős

egy hősnek érzem magam...tegnap biciklivel jöttem dolgozni...szinte mindenki őrültnek nézett, mivel ez nekem napi kb 50 km tekerést jelentett...szerintem nem volt megterhelő, anygon jól esett...hazafelé elkapott egy kis zuhi, ami még fel is frissített...ma reggel pedig, mivel Zé nem tudott jönni, úgy döntöttem, elmegyek úszni...reggel 6.kor már ott toporogtam a bejárat előtt...40 perc úszás, 10 perc szauna, gyors készülődés, és irány a meló...

kiscsávót is sikerült hívnom tegnap este...nagyon jól érzi magát, élvezi a tábort...csak nekem hiányzik marhára a kis szaros feje...de már pénteken szerencsére jön haza

remélem holnap reggel Zé tud jönni, és akkor elmondhatom, hogy tök jó hetem volt :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése