2011. május 9., hétfő

hétfős

továbbra is utálom a hétfőket...szarul keltem, ráadásul a buzi kávéfőzőből nem jött le a kávé...késve indultunk, Zé-t is késve hívtam...a kis hülye azt hitte a szombati beszélgetés után, hogy nem is fogom már hívni...de persze ez nincs így...igaz, hogy szombaton azért nem biztos, hogy ezt mondtam volna...Zé ma elment apuval a tanyára, megnézte a terepjáróját, és meg is vette...szerencsére ők elég későn értek haza, én meg elég hamar, így egy csókra össze tudtunk futni...jó volt látni a széles, megkönnyebbült mosolyt az arcán...kis hülye :)...és mivel szombaton egy nagyon kis béna csókkal köszöntem el tőle, ami szerinte még puszinak sem felelt meg, így ma bepótoltam, amit hiányolt...kapott igazi, finom puha csókot...

sőt, lehet, hogy szerda reggel is tud jönni majd, reménykedem


a buzi kávéfőzőm nem akar működni...semmi nem jön át rajta, még a vízkőoldó sem, az ecet sem...pedig vasárnap még semmi baja nem volt...asszem holnap egész napra benne hagyom a vízkőoldót, és este újra próbálkozom majd...viszont így kénytelen leszek kakaót inni kávé helyett reggel :S

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése