Zé ki tudott jönni, és hozott fincsi kaját...szerencsére a süti is épp készen lett addig, így a desszertet én prezentáltam :)
jajj, de jó volt :D ebéd utáni kis szieszta is megvolt, hmmm, nyami:D
szeretek összebújni Vele, na...:D
lassan készülődöm, hogy kisfiam kérésének eleget téve szép legyek az anyák napi ünnepélyen, és azt a láncot viseljem, amit Ő vett nekem...édes kis pofa, reggel előszedte az ékszeres dobozból, és hozta, hogy
"anya, légyszíves ezt vedd fel az ünnepségre"
egyem is meg, naná, hogy felveszem
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése