2011. május 18., szerda

nagyon

jó az új "kis" TV otthon...álom szép a kép...és végre, este, mikor a gyerek lefeküdt, tudtam ott filmet nézni és közben vasalni...nekem ez a kettő valahyogy együtt jár, így az utóbbi időben nem kis mennyiség halmozódott fel :D
na de most behoztam a lemaradást...

úgy elkapott a tetű allergia, hogy alig kapok levegőt, virágzik ez a hülye nyárfa, nekem meg taknyom nyálam egybe folyik...viszket a torkom, fülem, szemem...ezért most tolom magamba a calciumot, remélem elmúlik :S

Zé sajna nem tudott reggel jönni, mert korán indult vidékre...viszont szombaton egész nap együtt leszünk, ami külön ünnep, mert az nap van a szülinapja...őszintén remélem, hogy az ajándéka elkészül péntekig, különben eret vágok magamon....

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése