2011. május 15., vasárnap

szuper

kis hétvégében volt részünk...a szombat délelőtt vásárolással telt, majd utána tesómnak csináltam körmöket, addig a gyereket jókat játszottak...ma pedig szintén nem sokat voltunk otthon...délelőtt vásárlás a Sárkányban, vettem kisfiúnak cipőt, meg szandálokat...persze barátnőm engem is rábeszélt egy sarura, megvettem...aztán pedig irány a műszaki áruház...és igen, igen, egy szuper TV-vel tértünk haza...január óta Tv nélkül éltem életemet, meglehetősen jó, egyszerűen csak hiányzott a szobából...és mivel állványt is vettem múlt héten, itt volt az ideje beszerezni a TV-t is...tök jó :)
így gyorsan beüzemeltem, és nekiálltam vasalni, amit ezelőtt is mindig tv-zés közben csináltam, így az utóbbi időben nem kis mennyiséget halmoztam fel...most már elégedett vagyok, ismét olyan a nappali, mint korábban

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése