2011. május 6., péntek

végre

ma péntek van...valahogy lassan telt ez a hét, pedig kedden még szabin is voltam...
viszont a beígért hideg ellenére tök jó idő van...voltam is kint császkálni, naná, hogy ma is az Intersportban...a kis helyes srác, akitől a bringát is vettem, már messziről mosolyogva jön, és körbe ugrál...a fél cég már ott vásárol...a pénztáros lányka is széles mosollyal köszönt ránk :)

de hát ezt a fiúcskát órákig el tudnám hallagtni, olyan lelkesen beszél minden sporteszközről, amit árulnak, mindenről tud mindent, és simán nem akar rábeszélni a legdrágább cuccokra...ráadásul olyan teste van, hogy öröm nézni...csak hát cirka 11 évvel fiatalbb, mint én :D

ma meló után "randizom" Ádámmal, még a jövő héten kezdődő diétám előtt megengedek magamnak a Keserédes-ben egy csokizás, aztán meg egy mnozit is.

és utána alig pár óra alvas után ismét eljött a pillanat, hogy Zé-vel tölthetek egy teljes egész napot...épp most számoltam vissza, hogy legutóbb március végén volt ilyen, bár akkor 3 napunk volt együtt...azóta viszont csak lopott órák, ami bevallom, nagyon kevés volt...van mit bepótolnunk...de várom már :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése