valamiért pár napig nem tudtam belépni...nézzük csak, mi is történt ezalatt...kis csávó haza jött pénteken az erdei iskolából...már nagyon hiányzott...de szerencsére jól érezte magát, és büszke vagyok rá, egy darab ruhát sem hagyott el, viszont a 6 garnitúrából hármat úgy hozott haza, ahogy elvitte, tehát volt olyan nap, amikor "elfelejtett" tiszta ruhát venni :D sebaj...
Zé pénteken ment Soltvadkertre, versenyre...úgy sajnálom, hogy nem tudtam vele menni...de drukkoltam tiszta erőből...ötödikek lettek...sajnos egy karó miatt hibapontot kaptak, ami a harmadik helyről lenyomta őket az ötödikre...de én így is büszke vagyok Rá...nagyon
hétvégén gyerekezés volt, gyereknap, városliget, biciklizés, stb...
a kölökkel egyen bringás gatyában és bringás kesztyűben nyomjuk :) olyan édes rajta :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése