2011. május 8., vasárnap

vegyes

mit is mondjak...maga a szombati nap, fantasztikus volt...az idő is nekünk kedvezett,meg a társaság, na és persze Zé...de sajnos nem úgy végződött, ahogy szerettem volna...hazafelé már eleve külön kocsival jöttünk, ami azért kb két órát elvett az együttlétünkből...megálltunk Bócsán a fogadóban kajálni, és persze közben beszélgettünk...na, ezt nem kellett volna...vagy talán mégis? magam sem tudom...:S

de tény, hogy még utána telefonon egy bő fél órát beszéltünk, és nem jutottam semmire...majd késő éjszakáig hosszú forgolódás, agyalás, rosszul alvás, és ma reggel kialvatlanul korán kelés...és persze a tovább agyalás...szerencsére jött Ádi, akivel bringázást terveztünk...persze ma már az idő nem volt kegyes, így a tekerés helyett uszoda lett...beugrottunk a Decathlonba, és vettem egy úszódresszt, Ádi pedig megajándékozott egy úszószemüveggel...annyira édes tőle...ja, és, hogy "megtanít" úszni...úgy normálisan...és ma, életemben először úgy úsztam, hogy a fejem a vízben volt, az orrom a víz alatt, a szemem nyitva...wow, ez így mennyivel másabb, mit ahogy eddig csináltam...ráadásul nem tudok gyorsban úszni, és ma már úgy is próbáltam, és az ment a legjobban...Ádi szerint nem vagyok reménytelen :)...utána megpróbáltam aludni, de nem sikerült, úgyhogy ma este tuti hullán fogok az ágyba dőlni...

huh, és tényleg, holnaptól indul a két hetes diéta, a spenótot már meg is főztem...remélem bírni fogom, mert tényleg kellene kicsit fogynom...de most érzek magamban kellő erőt hozzá...hajra

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése