itt a vége...eddig tartott...ilyen az élet...de mikor bezárul előttünk egy ajtó, egy másik kinyílik...remélem, nekem is kinyílik egy új ajtó, egy új, és szebb, boldogabb élet felé...bár ez most még mocskosul fáj...tudtam, előbb-utóbb ez lesz....szép volt, jó volt, ennyi....IT'S ALL OVER
oh no!! What happened????:O ://
VálaszTörlésTudom nem vigasztal,de ez a szitu amúgy is egyre
VálaszTörlésrosszabb lett volna.
Egy olyan kapcsolat,ahol az ember második csak,
hosszú távon érzelmi zsákutca.
Az elején érdekes,izgalmas, de amikor egyre több és több kéne a másikból,már zavaró.
Én is jártam hasonló cipőben,utólag örülök hogy vége lett...
Fel a fejjel! :-)