2011. június 3., péntek

the END

itt a vége...eddig tartott...ilyen az élet...de mikor bezárul előttünk egy ajtó, egy másik kinyílik...remélem, nekem is kinyílik egy új ajtó, egy új, és szebb, boldogabb élet felé...bár ez most még mocskosul fáj...tudtam, előbb-utóbb ez lesz....szép volt, jó volt, ennyi....IT'S ALL OVER

2 megjegyzés:

  1. oh no!! What happened????:O ://

    VálaszTörlés
  2. Tudom nem vigasztal,de ez a szitu amúgy is egyre
    rosszabb lett volna.

    Egy olyan kapcsolat,ahol az ember második csak,
    hosszú távon érzelmi zsákutca.
    Az elején érdekes,izgalmas, de amikor egyre több és több kéne a másikból,már zavaró.

    Én is jártam hasonló cipőben,utólag örülök hogy vége lett...

    Fel a fejjel! :-)

    VálaszTörlés