az első blogbejegyzésem :)
fura...írtam már naplót neten, de ez azért más...no, lássuk, pici életem történéseit...
az a helyzet, hogy eszméletlen hétvégében volt részem...tömény, eseménydús, és persze pokoli fárasztó, de megérte...Zé király volt...olyan büszke voltam rá...legszívesebben a világnak is szétkürtölném, hogy igenigenigen, Ő az enyém...de sajna nem tehetem...ilyen az élet...nekem most ez jutott...nem számít, csinálom amíg csak bírom...mertcsakazé'
most meg csak pihegek, és várom, hogy pici fiam úja itthon legyen, és jól megölelgessem...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése