2011. március 31., csütörtök

jobban

az van, hogy rájöttem, miért voltam 2-3 napja hulla depis...há' mert megjött...pedig még nem kellett volna, volt még 4-5 napom, főleg, hogy még március van...és érezhetően jobb a hangulatom is, leszámítva a fejfájásomat...Zé-vel is beszéltem nem rég, Ő is mondta, jobb a hangom is...de persze azért még szomorkás vagyok, ha eszembe jut, lehet sokáig nem látom...de arra is rájöttem, hogy úgyis megvárom...még ha néha hisztis is leszek emiatt...mert SZERETEM...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése