2011. március 31., csütörtök

***

a hónap utolsó napja...gyönyörű napsütés...ezt már szeretem. jól aludtam, jól keltem, Zé-vel jókedvűen beszélgettünk reggel...kezd helyre állni a lelkem...remélem, nem csak pillanatnyi állapot ez, hanem végre tartós lesz...kezdek belenyugodni Zé hiányába...rájöttem, tök mindegy, hogy görcsölök-e vagy sem...ha lesz módunk úgyis találkozunk, ha nem, akkor úgysem tudunk, ha hisztizem, ha nem...megpróbálom a dolgok jó oldalát nézni...persze ettől még pokolian hiányzik...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése