2011. március 28., hétfő
hétfő
utálom a hétfő reggeleket...de azért szép jó reggelt...kisfiam továbbra is baromi náthás, és köhög, remélem azért a verset végig tudja majd köhögés nélkül mondani...meló indul ezerrel, hát mit mondjak, unatkozni nem fogok...Zé megint beteg...pokolian fáj a torka...oké, tudom, már novembner óta így megy, remélem, most már hamarosan kiderül, mi az oka...aggódom érte...bízom benne, hogy meggyógyul végre...és persze önző módon sem szeretném, ha otthon kellene maradnia, mert akkor még beszélni sem tudunk, nem hogy találkozni...persze nem ez a legfontosabb, hanem, hogy ne legyen semmi baja, de azért én is lehetek picit önző...vagy nem? de... meló indul....3, 2, 1
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése