2011. március 31., csütörtök

a kedvem, salalalalala...ma kaptuk meg az éves bónusz papírt, ami tartalmazza, mekkora suska üti a markunkat...hááááát, több, mint amire számítottam :)...alig várom, hogy jövő héten jöjjön az sms a fizumról....csak sajnos már most megvan a helye a pénznek...de legalább mindenre futja, amire akartam...remélem

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése