2011. március 28., hétfő

verseny

sajnos kisfiam nem ért el dobogós helyezést a kerületi versenyen...és mivel csak az első hármat mondták el, így nem tudjuk, hogy hányadik lett...el volt keseredve, és azt mondta

"sajnos nem nyertem, akkor nem jutok el az országos versenyre, és nem tudok kezet fogni az igazgató nénivel"
egyem is meg...hát én erre meg azt mondtam, hogy a részvétel a fontos, és én így is nagyon büszke vagyok rá...mellesleg baromi csinosan volt felöltözve, még magának is tetszett...belenézett a tükörbe, és közölte anyámmal

"mama, tényleg csinos vagyok, úgy nézek ki, mint egy kis polgármester" :):):)

hát lehet Őt nem imádni???? dehogy....
még akkor is imádom, amikor rossz és veszekszem vele :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése