2011. március 28., hétfő

semmi különös

megint süt a nap...én pedig ülök az irodában...kisfiú már a kerületi versenyen...beszéltem anyámmal, szerencsére egész jól volt a gyerek ebéd időben...így van esély rá, hogy nem ott kapja el a köhögő roham...egyem a kis szívét, nagyon drukkolok neki... tele a hasam, nincs kedvem ma már semmihez...fél4-től idegesítő és unalmas fejtágításra kell mennem...pedgi munka van bőven, de ezzel elvesznek egy órát az életemből... Zé-vel reggel óta nem beszéltem, már hiányzik, de mindejárt fel is hívom... épp most néztem a honlapon, már fent vannak a verseny eredmények...ott virít a neve a dobogós helyezésnél...büszkebüszkebüszke :) <3

1 megjegyzés: